Menu
Specialized Elite Store
 
0
Katalog
Výprodej
Výprodej
KOLA
Kola
ELEKTROKOLA
Elektrokola
RÁMY
Rámy
DOPLŇKY NA KOLO
Doplňky na kolo
OBLEČENÍ NA KOLO
Oblečení na kolo
CYKLOSEDAČKY NA KOLO
Cyklosedačky na kolo
KOLOBĚŽKY
Koloběžky

S-Works

S-Works divize byla vytvořena k uspokojení potřeb těch nejnáročnějších sportovců a jezdců.

S-Worsk prezentuje ty nedokonaleší stroje z různých modelových řad. Na modelech S-Works budete nejrychlejší ať už se vydáte na táhlá alpská stoupání, nebo budete objevovat náročné horské traily.

Specialized začal s rodinou S-Works, aby uspokojil požadavky profesionálních závodníků. Historicky byly tyto produkty verze, které posouvali hranice výrobku, který spíše již nepřipomínal to, co vy byste si mohli koupit. Tato kola byla vyrobena, aby byla první v cíli a bylo nutné udělat kompromisy v pohodlí, trvanlivosti a také v požadované práci mechanika. Ale po 40 letech inovací a investic směřujících k maximálnímu uspokojení jezdců série S-Works eliminovala jakýkoliv rozdíl mezi "nejrychlejším" a "nejlepším." Je živena naší neutuchající vášní pro závody a je podporována těmi nejlepšími atlety na světě. Zahrnuje také náš unikátní větrný tunel (Win Tunnel) a když na kolech a vybavení uvidíte nálepku S-Works, tak si můžete být jisti, že produkt představuje to nejlepší, co dokážeme pro vás vyrobit.

 

PĚT MINUT

Pět produktů, které vám ušetří pět minut na průměrné vyjížďce - to je kompletní aerodynamický ekosystém, který je stvořen pro nekompromisní rychlost. Samy o sobě tyto součásti jsou ty nejrychlejší, jaké jsme kdy vyrobili. Ale dohromady jsou aerodynamické vojsko tak rychlé a efektivní, že zbývá prostor jen na jednu otázku - Co hodláte dělat s těmi ušetřenými pěti minutami?

EPIC

Tituly mistra světa v XC, zlatá olympijská medaile, více vítězství na Cape Epic než do kolika dokážeme napočítat — pokud by kolo bylo součtem svých úspěchů, kolo Epic by bylo úplně nejvýše. Vnímáme kolo, jako součet všech svých částí. Nakonec, když vyrobíte nejrychlejší horské kolo pro cross country, tato vítězství přijdou přirozeně sama. Epic je vybaven naší prověřenou geometrií 29er a legendárním tlumením FSR. Konstrukci aktivního a nezávislého tlumení FSR jsme posunuli o krok dále, přidali jsme náš exkluzivní systém zadního tlumiče Mini Brain, který je navržen tak, aby dokonale četl terén a poskytl nejefektivnější možnou jízdu. A výsledek? Epic nabízí vyšší rychlost, ovládání a nakonec i více vítězství než kterékoliv XC kolo na trhu. Nic rychlejšího není.

Enduro

Ať už jezdíte jen tak někde v přírodě anebo vyrážíte na enduro závody, potřebujete kolo, které je výkonné i efektivní. Koneckonců, pokud máte opravdu jezdit "all mountain", pak je potřeba, aby Vaše kolo zvládalo všechny terény. Proto je naše řada kol Enduro z kategorie all mountain ve variantách 650b i 29er osazena odpružením s dostatečným zdvihem, má lehký rám a geometrie, které zvládnou downhillové tratě i stoupání, kde vypustíte duši.

Profesionální a
vstřícný tým